09 sty

Planowanie niedzieli wolnej od pracy w najbliższym okresie rozliczeniowym.

okres_rozliczeniowy_luty_maj Od 9 lutego 2015 rozpoczynamy nowy cykl rozliczeniowy. Planując indywidualne harmonogramy na okres 09.02.2015 – 31.05.2015r., należy uwzględnić 7 dni czasu wolnego (WD) lub (F) i należy zadbać, aby każdy pracownik, skorzystał z niedzieli wolnej od pracy udzielanej co najmniej raz na cztery tygodnie.
O tym jak można planować niedzielę wolną od pracy pisaliśmy tu: „klik”, a  załączone pliki przedstawiają możliwość planowania wolnej niedzieli w najbliższym cyklu rozliczeniowym.
W pierwszym czterotygodniowym przedziale niedzielę wolną od pracy planują pracownicy brygady pierwszej, wystarczy jedna z zaznaczonych.

W drugim czterotygodniowym przedziale niedzielę wolną od pracy planują pracownicy brygady czwartej, wystarczy jedna z zaznaczonych.

W trzecim czterotygodniowym przedziale niedzielę wolną od pracy planują pracownicy brygady trzeciej, wystarczy jedna z zaznaczonych.

W czwartym czterotygodniowym przedziale niedzielę wolną od pracy planują pracownicy brygady drugiej, wystarczy jedna z zaznaczonych.

Podział całego cyklu rozliczeniowego na przedziały czterotygodniowe.

Znalazłeś błędy w opisie lub masz pomysł na prostsze i czytelniejsze przedstawienie tematu, prześlij uwagi na admin@mzzprc-przyjazn.com.pl